| Specialsnowflake a întrebat:

Am WinRar si mi-am descarcat GTA VICE CITY de 1, 5 GB la jumatatea instalari imi apare insert disk 2.Cine ma ajuta fuda!

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Cand ai dezarhivat nu ti-au intrat doua foldere(CD 1 si CD 2)?
Mergi cu deamon tools si instalezi primul Cd 1.Cand iti va aparea insert disk 2 mergi cu daemon tools si montezi Cd 2. Dupa aceea dai "Continue" si esti gata. Daca nu ai crack jocul il joci cu Cd 2 montat cu daemon tools

Sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| Ovidiu2011 a răspuns:

Pei ai doua cd-uri cand iti cere insert disk 2 cauti unde ai instalat al doilea cd iar daca iti mai cere inca o data tot asa vei face.La acestea iti trebuie daemon tools!

| Specialsnowflake explică:

Pao nu imi apare extract here @SteauaBucuresti.Da-mi id tau si poate mi-l faci u prin team wiewer