| anonime99 a întrebat:

And cont pe WoW freakz cu 5 caractere lvl 85:

Dhjc - lvl 85 Hoarda Orc full vacius 1profesie(minning)max am pe mine juma set vacius si juca set de farm... celelalte piese vacius sunt in iventar

Vircolacu - lvl 85 Alianta Varcolac ilvl 244 cat de cat cu itm bunicele

Ollando - lvl 85 Hoard bluud elf paladin cu itm bunicele dar nu imi arata armori

Sacas - lvl 85 Hoard rogue undead cu itm bunicele dar nu imi arata armori

Adeleo - lvl 85 Hoard Mage goblin cu wand bun (valoare joc 90k)

3 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Bravo. Si ce?

| anonime99 explică:

Il vand cu 25 euro prin sms care vrea sa bage id dedu_leo

| anonime99 explică:

De fapt cu 15euro