| cranian0000 a întrebat:

Anul acesta la DreamHack s-au dat cartonase cu skinuri la standul de league of legends. Eu nu am apucat sa merg. Are cineva bunavointa sa imi dea si mie un cartonas? Tinand cot ca erau gratis.

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Nu cred ca o sa iti dea nimeni nimic aici. Posteaza pe un grup de LoL de pe Facebook. Eu unul nu le dau, tinand cont ca mai am cateva. Nu e nimic gratis, nu te mai trage atata pe cur ca au fost moca. Da, le-am primit dar intrarea a fost 120 lei.