| teutzu99 a întrebat:

Aplicatia talking tom merge descarcata pe telefonul Samsung gt-c6712? dau funda si vot.PS:Nu are android, sau alta aplicatie ca asta.multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CookieFace a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar nu iti va merge din cauza androidului.am incercat si eu sa o iau si zice ceva cu aplicatia nu poate fi rulata

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci iti trebuie un telefon cu android pentru ca nu merge pe Samsung-il tau si nu este cine stie ce aplicatie incearca obama speech este mai bun!