| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva bifa de la Instagram ca un emoji?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Fix ca la Instagram? Nu cred! Cel putin eu, nu o am. Daca vrei sa-ti editezi profilul adica a faci un ss la profilul tau si apoi sa pui o bifa sa-ti pacalesti colegii ca ai, te pot ajuta eu.Mai editez din cand in cand cand primesc poze.Cine are nevoie de ditat selfie-uri, poze, screenshot-uri, poze de profil etc poate apela la mine.

| Alex10535 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asa mi-o puneam si din inspector pe google chrome. Uni mai fac emojiuri, adica gasesti pe net sa copiezi toate porcariile de emoji. Si poate exista vreo aplicatie in care poti face un emoji dintr-o poza. Sti la ce ma refer?