| andrei16789 a întrebat:

Are cineva un cod secret webkinz nefolosit? cine vrea sa faca schimb sa-mi imi dea un cont webkinz sau un cod secret si va dau doua conturi webkinz si un cont Metin 2.Imi puteti da in schimb si conturi webkinz. Daca vreti sa facem schimb, vom vorbi pe messinger ca ceilalalti sa nu vada codurile sau conturile ca sa le fure.Id-ul meu de messinger este : andrei.bitta@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| barbattttt a răspuns:

Nu stiu, imi pare rau daca stiam iti spuneam!

1 răspuns:
| andrei16789 explică:

Merci barbattttt, dar chestia asta nu mai este valabila...merci oricum