| lBroken69 a întrebat:

Are eroarea asta e rezolvare? Si va rog nu-mi spuneti sa caut pe youtube.
http://imgur.com/VgbVwHm

5 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

TPU.RO nu incurajeaza pirateria, si nici nu ajuta, ne cerem scuze, dar cumpara joaca.

| lBroken69 explică (pentru VladyXR):

Ce piraterie omule? Tu te auzi ce spui? Nu pot intra in joc, ce naiba sa-i fac? Pentru ca cred ca e de la PC.

| VladyXR a răspuns (pentru lBroken69):

VRei sa iti mai raspund? E GTA V piratat,nu e de pe Steam, il aveai dp Steam, mergea fara probleme, asa ca te rog, cumpara-l.

| lBroken69 explică (pentru VladyXR):

Dar asta nu incurajează pirateria omule, eu am o problemă la pornirea jocului, aşa că dacă vrei poţi fi de folos dacă nu, nu.Nu dau eu 250 lei pe un rahat de joc

| VladyXR a răspuns (pentru lBroken69):

Tu nu tot intelegi...e jocul prost, luat de pe NET, si asta inseamna piratare..rahat de joc? Atunci ce naiba il mai vrei sa-l joci? Iti bagi joc de munca cuiva?