| Iuliii26 a întrebat:

AM o problema cu youtube`ul. La unele videoclipuri nu ma lasa sa ma uit imi da eroarea asta: http://imgur.com/knYPWFm
Ma poate ajuta cineva? :D

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Curata cookie si cache din browser si incearca din nou.

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg
STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).
Incearca acum pe youtube!

| Iuliii26 explică (pentru neluL):

Imi poti spune cum sa fac si la Google Chrome? big grin

| neluL a răspuns (pentru Iuliii26):

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER Google Chrome
1. Deschide Google Chrome si da click pe ''cheia aceea''.
2. Selecteaza "Clear browsing data..."
3. Jos ai optiunea "Clear data from this period:" si selecteaza "Everything"
4. Click pe "Clear browsing data"
http://img300.imageshack.us/img300/4053/chrome.jpg
SAU foloseste tastele apasate simultan Ctrl + Shift + Delete

STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Google Chrome
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Da clic pe pictograma cheie din bara de instrumente a browserului;
Selecteaza Tools (Instrumente), apoi (Clear browsing data) (Stergeti datele de navigare);
In caseta de dialog care apare:
Din lista derulanta, selecteaza datele pe care doresti sa le stergi; selecteaza „the beginning of time" („de la început") pentru a sterge toate datele;
Bifeaza caseta de selectare -> Empty the cache (Goliti memoria cache).
Acum, clic pe Clear browsing data (Stergeti datele de navigare).

| itsoft a răspuns:

In google chrome scrie: chrome://plugins/
Cauta in lista aia Flash, daca ai doua instalari, care au adresa de intalare ceva de genul: AppData\Local\Google\Chrome\Application\, totul e ok, daca ai 3 instalari iar una din ele are adresa de instalare ceva de genu: C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash\, dai Disable la cea cu C:\Windows (ai disable acolo mare si albastru)