| StGaLLa a întrebat:

As dori niste jocuri MMORPG free to play da sa fie si populate daca stie cineva care joaca un acest fel de mmorpg sau stie niste statisticii in afara de metin2

2 răspunsuri:
| Stefancalin1997 a răspuns:

World of tanks

| gamersamp12 a răspuns:

1. The New Z: Infestation este apocalipsa zombi, trebuie sa gasesti arme si mancare le gasesti peste tot stai linistit. Descarca-l si convinge-te singur nu te uita pe yt la gameplay-uri si eu am crezut ca este naspa rau dar nu e asa.
2. Planetside 2 in jocul asta se pot bate mii de jucatori intr-un singur loc faza e ca este openworld poti conduce navete poti conduci tancuri poti conduce alte vehicule poti fi sniper poti fi assault orice, incearca-l e prea misto.
3. The Last Man Standing este exact ca si Playeruknow Battlegrouds