| Remus95 a întrebat:

As dori sa achizitionez un laptop cu baterie detasabila dar nu prea gasesc informatii prea putine laptopuri care au aceasta specificatie.

Laptop Lenovo IdeaPad 100-15 cu procesor Intel® Core™ i3-5005U 2.00GHz, Broadwell™, 15.6", 4GB, 1TB, DVD-RW, nVIDIA® GeForce® 920M 2GB
Acesta este optiunea mea dar are bateria integrata (nedetasabila).

Ma poate ajuta cineva cu cateva modele cu baterie detasabila si specificatii asemanatoare?

1 răspuns:
| lexii25 a răspuns:

Lenovo g500 are baterie detasabila