| Alex9595 a întrebat:

As dori si eu niste recomandari de jocuri... Am jucat cam tot ce se putea si nu pot face fata doar cu Cs Source si Fifa in momentul de fata. De preferabil sa nu fie strategie... Multumesc

9 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Joaca si pe browser jocuri gen farmerama.ro,skyrama etc. si pentru pc joaca si jocuri single player gen el matador,dead space, far cry 2, swat, cod si etc.

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Incearca CallofDuty Modern Warfare 2 (singleplayer si multiplayer)e destul de bun jocu

| andrymyrytz a răspuns:

Joaca si tu nfs ca sunt o gramada:underground 1 si2, undercover,most wanted,carbon,pro street, shift, hot pursuit 2 si 2010, GTA 4, GTA3, GTA san andreas,burnout paradise, test driver, mafia 1 si 2 etc...IMI DAI FUNDA

| mgtow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=coiTJbr9m04 asta da joc adevarat, disponibil din 7 noiembrie in europa.

| LifeIsABadJoke a răspuns:

De exemplu. Poti sa incerci sa te joci Team fortres 2... e un joc foarte frumos! sau Need for speed...

| Alex9595 explică:

Deci sa incep. Am jucat: Cod(toate) moh, team fortress, mafia total overdose euro truck 18 wos cs pes fifa nfs juiced si ma tot ce se putea mai sunt multe. GTA

| Alex9595 explică:

Jocu meu preferat e mirror's edge da din cate stiu nu e nimic in genul lui in afara de free runing si prototype...Am ajuns sa cred ca am jucat cam tot ce se putea...

| Alex9595 explică:

Tot ce ati zis pana acum am jucatsad

| Alex9595 explică:

As prefera niste jocuri de care nu s-a auzit asa de mult dar sunt tari, ca sunt satul de EA, avand in vedere ca am terminat cam toate nfs-urile...i mai stiu eu ce au scos