| AlextzandrU a întrebat:

As dorii sa atasez niste leduri la tastatura, nu ma pricep in domeniul asta, doar vreau ca seara sa fie luminata. Am o tastatura destul de buna si n-as vrea sa o schimb. Idei cineva? Multumesc anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici arata asa ceva

https://www.youtube.com/watch?v=iOn72Y5DT6M

- desfaci tastatura, dai doua gauri in carcasa ei, scoti led-ul de la Scroll Lock si lipesti firele altor 2 leduri in locul de unde ai deslipit led-ul(Scroll Lock). Daca totul e ok, cand apesi tasta Scroll Lock vei avea lumina!