| alexutz_4896 a întrebat:

As vrea sa aflu dc numai merge m2fish 3.0.7 si restul de m2fish...care stie va rog sa ziceti sau sa-mi recomandati un fishbot care sa mearga pe RO si fara sa fie nevoie sa ma loghez sau chestii din astea. funda; x

2 răspunsuri:
| XxHAOSxX a răspuns:

Ultima versiune a fost 4.0.0 dar s-a bagat update la metin azi si nu mai merge.In cateva zile facrost de 4.0.1 si ti-l trimit.

| unnamedXXL a răspuns:

Fratica... daca faci rost d fish trimite frate si mie. fac cinste... sau daca joci p sv q mene. dau yang
mersi