| RobyTheWest a întrebat:

As vrea sa fac un server nou de minecraft, am facvut serverul, am bagat pluginurile pentru bani, joburi, pentru login si timber...as vrea sa imi dati cele pentru comezi cum ar fi /sethome /home, /warp /spawn, toate comenzile de genul acesta necesare pentru un server si sa imi explicati cum le pun ca doar eu sa pot pune un punct de warp, cum il pun. Sunt incepator asa ca as vrea o explicatie ca atare, ma mai intereseaza cum pot lasa pe alti sa se puna pe crativ din chatbox doar cu /creative sau /survival si sa pun ca doar daca ai un anumit grad de admin sa poti folosi anumite comenzi.Multumesc, dau funda daca imi foloseste raspunsul!

1 răspuns:
| Mihaivassi123 a răspuns:

Man, cum ai facut pluginurile pentru joburi, timber bani si login?
ma intereseaza in special loginul...