| Alex200000 a întrebat:

As vrea sa imi dati un metin priv. cu mc. text in care aura sabiei sa fie rosie si mare daca nu e mare nu-i nimic da sa fie aura rosiewinking

Cell mai bun raspun primeste FUNDAA! big grin

P. S. Dati-mi si situ de download

3 răspunsuri:
| AlinCatalin a răspuns:

Sero mt2 armele legendare +9 sunt in shop gm iti da lvl 99 si full yang armuri epice de lvl 90+9 sunt in shop pietre sunt la magazin bratara regelui in shop papuci regelui in shop tot este in shop tot ce vrei incearca sa vezi ca e Cool Funda plz aaaaa dat si aura sabiei este rosi siii fffffoarte marrreee mare de tot si iuresu la fel e super tare scrie asa ca sal downloadezi www.SeroMt2.com

| Alex200000 explică:

Nu mrg baga id de mess sa vorbim

| Alex200000 explică:

Alex_cornea46@yahoo.com