| G30rGe a întrebat:

As vrea sa imi deschid un server de Counter-Strike sa joc cu prieteni mei si as vrea sa il fac de Mod Furien.
Cum imi pot deschide server si daca ma poate ajuta cineva cu cate ceva?

Dau Funda! Urgent!

1 răspuns:
| Alexandrionis a răspuns:

Pai daca vrei sa ati deschizi un server va trebui sa platesti pentru el daca te inregistrezi la o firma de host de cs
Ati recomand hostgame.ro este o firma de host foarte bun cu preturi accesibile.Sau daca vrei sa ati deschizi un server gratuit trebuie sa ti Pc-ul aprins pentru asta.Dar ati trebuie si un program care poate sa ati tina serverul de cs deschis oricat vrei, dar nu mai stiu cum se numea scuze.