| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti daca -https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-rockstar-key-glob al-i10000000788017- merge pe Steam? Dupa ce am vazut eu, nu

Răspuns Câştigător
| TheNexus a răspuns:

Nu, nu e pe steam. Activezi pe Social Club. E cam aceeasi chestie numai ca nu e pe steam. Poti spune ca versiunea asta are in minus ca nu are steam overlay dar poti sa il pui ca non steam game. Daca un prieten de al tau are gta v pe steam si tu il ai pe social club poti sa joci cu el, Toti playerii sunt pe acelasi server (nu si cei de pe console).