| S0nofS4tana a întrebat:

As vrea sa ma apuc din nou de metin2ro dar nu stiu ce server sa aleg? As dori sa-mi recomandati si mie un server populat si cu jucatori foarte buni unde sa ai competitie, sa-ti faci prieteni repede, si cu o economie cu preturi nici prea mari nici prea mici, iar cand spun "populat" nu ma refer la numarul de conturi de pe server, ma refer sa fie cat mai multi playeri online cand intru in joc. Ofer funda!

5 răspunsuri:
| S0nofS4tana explică:

Am zis ca ma apuc de METIN2RO

| lucky_6605 a răspuns:

Mondial mt 2

| lucky_6605 a răspuns:

Lunaris mt2

| Amerilyse a răspuns:

Eu zic sa incerci pe Leonis. big grin (e alegerea ta.)

| VastoLorde18 a răspuns:

Eu joc pe Volans si cred ca ar trebui sa-l incerci.E un server populat cu economie buna crede-ma.