| Sim5678 a întrebat:

As vrea sa-mi achizitionez un ps3 slim dar pe eMAG, evomag sunt destu de scumpe.Adica vreau sa spun ca vreo 1300-1400 lei pe consola nu prea se merita.
Va rog daca stiti sa imi spuneti si mie niste magazine online de unde pot sa imi cumpar ps3-ul dar sa fie si ieftin.
Ms anticipat. DAU

Răspuns Câştigător
| Reminisce a răspuns:

La eMAG și la Domo prețul pentru un PS3 de 160GB este 999 lei. Preț mai mic nu cred că o să găsești într-un magazin din România. Dacă ai pe cineva în străinătate sau ai drumuri pe acolo cred că o să găsești puțin mai ieftin ~800-900 lei, dar o să ai probleme cu garanția.

Cei 160GB o să-ți ajungă pentru demo-uri, muzică, filme, salvările jocurilor, deci n-ar trebui să fie asta o problemă. Jocurile și accesoriile nu trebuie să le cumperi neapărat din magazinele noastre pentru că sunt și alte posibilități mai ieftine.

Dacă mai ai alte întrebări nu ezita să mă întrebi.

Baftă!