| mamasit4 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop dar nu am prea pricep... ce parere aveti de acesta? http://www.dc-shop.ro/......-24833.htm ma intereseaza mai ales daca este buna placa video:D thanks

Răspuns Câştigător
| batyk98 a răspuns:

Da e bun ai 3gb ram si 320 hd. fundabig grin?

2 răspunsuri:
| Claudiu44 a răspuns:

E foarte bun ia-l succes

| Veyron a răspuns:

Numai bun la acel pret este superwinking poti naviga pe net si multe alte aplicati...
Singura problema ar fi ca NU te-ai putea juca jocuri de ultima generatie gata aparute, depinde daca vrei de gamer sau pentru aplicati trebuia sa specifici.