| Sophieka a întrebat:

Buna colegi TPU,

Poti cauta in Facebook pe cineva a carui nume complet nu il cunosti dar ii cunosti data de nastere?
Poti cauta dupa data de nastere?

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu poti.
Il poti cauta dupa nume, adresa de email sau numar de telefon, daca acestea sunt publice pe profilul lui, si nu are bifate setarile care il ascund de la cautarile celorlalti.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ar fi ceva, dar din pacate nu merge asa. Daca stii data exacta poate ai noroc aruncand un ochi la sectiunea aceasta?

https://www.tpu.ro/la-multi-ani/

| Hyperion7 a răspuns:

Nu.
Doar după mail, număr de telefon (asta daca le are vizibile)

| ReddY25 a răspuns:

Nu merge, din nefericire

| Sophieka explică:

Detectivul din mine a gasit persoana... Hi hi hi

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Din păcate nu poți căuta o persoană după data de naștere, decât după detaliile pe care le are publice pe profil. Sper ca te-am lămurit!

| IlincaForever a răspuns:

Nu mai bine te inchini Lui Dumnezeu?

| Sophieka explică (pentru IlincaForever):

Nu ma inchin ci ma inclin si ma rog si sunt recunoscatoare pentru multe.
Tu?

| IlincaForever a răspuns (pentru Sophieka):

Si eu! Ma bucur sa mai dau de astfel de oameni pe TPU!