| Patrick19csgo a întrebat:

As vrea sa stiu daca miar meege cs:go pe pc, si aproximativ câți fps fiti seriosi.DAU FUNDA.
Procesor Intel core 2 duo Vpro- E8500 ( 2x3, 16Ghz) 6mb cache, 1333fsb

4 giga ram

Hard disk sata 250 giga

Placa video Ati radeon HD5450 iesire HDMI, DVI, VGA, 512/2 Gb

DVDRW sata

6xusb

2 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Procesorul este o antichitate la propriu... cu tehnologie pe 45 nm. =)) Dar totuși are o frecvență decentă de 3.16 GHz și să zicem că echivalează cu un pentium, deci e acceptabil.
Memoria Ram este medie să zicem, dar acea placă video... este pur și simplu mult prea slabă! Uite aici mai multe detalii despre ea ( http://www.game-debate.com/....../index.php )
Nu vei atinge mai mult de 25-30 FPS în rezoluție 720p și cu toate detaliile pe minim... pe scurt nu merită să-l iei!