| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

As vrea si eu un cfg fara cod in el dar sa fie bun id meu este alex4ever_1996@yahoo.com

1 răspuns:
| NykuMjFan a răspuns:

Nu a nevoie de niciun cfg ca sa fi bun la cs, doar practice and shoot hard... nimic din cfg nu te poate influienta, decat setarile cu care iti e mai comod... sunt sigur ca sensivity la mouse ai mai mare de 4 sau 5. eu am 1.7 si cu mai mult de 2 mi-e absolut imposibil sa joc, ca si alte chestii cum ar fi dynamic crosshair-u si/sau culoarea tintei, deci pune mana si fa-ti propriul cfg