| Vlad_Istrate_2000 a întrebat:

As vrea un cont de g.mail cu minecraft pe cumparat.( luat de pe google play)..eu l.am luat dupa mobogenie dar nu merge pe sv online si am urmat instructiunile..cred ca pe mobogenie nu e original...contul il vreau imprumut pana cumpar si eu jokul

2 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Nu iti da nimeni asa ceva. Dar incearca un crack de la team extreme

| userul7200 a răspuns (pentru Florian000):

El se refera la versiunea de pe telefon, dar oricum nu ii da nimeni, nimeni nu da ceva pe gratis, mai ales daca costa bani.