| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

Daca am un cont google play de pe un telefon android si vreau sa-mi cumpar Nokia lumia, pot sa ma conectez si la windows phone pe el? Spun pentru ca am un joc si doar conectat pe google play merge sa-l joc.Va Multumesc

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Poți, dar aplicațiile nu vor fi compatibile.Linux-u e prieten cu windows-ul, da windows-ul NU e prieten cu Linux-ul>ba din contră MIcxrosoft-ul urăște tot ceea ce e Unix și Linux.Eu în locul tău nu aș da banii pe gunoaiele microsoftiștilor. Par că-ș bune, da real...îs gunoaie.Succes

| DenisIonut01 a răspuns:

Nu,trebuie sa iti faci alt cont, fie ca e pe adresa de email Microsoft fie ca e pe adresa pe care il ai in google play.

| Vlad_Vladutz_1994 explică:

Vorbesc despre jocui HAY DAY ...se poate nu?

| Anonim77997 a răspuns:

Contul google play este aproape la fel ca unul de facebook, gmail etc. poti sa te conectezi la contul tau.dar posibil ca jocul despre care vorbesti sa nu fie compatibil cu windows phone. android are mai multe jocuri si aplicatii ca windows phone