| Holyman a întrebat:

Asa deci eu am un cs 1.6 am vrut sa imi fac un propriu cs si i-am schimbat skilurile am pus o noua poza de fundal adica un wallpaper si si am si tradus meniul in romana mai aveam sa pun doar boti! Asa am pus boti si cand intram sa testez sa vad daca merge de cate ori intram si imi ialegeam daca vreau sa fiu tero sau ct ma scotea si ma baga in meniu! Adica sa zicem ca intru sa fiu ct! Ma da cu arma stau cateva secunde si ma baga in meniu! Ce sa fac? Ca nu stiu am incercat si alti boti si tot nu a mers exista vreo modalitate sa poata sa mearga din nou? Ca nu vreau sa il sterg! Ms anticipat!

2 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Tu vrei sa te faci singur de ras? ಥ_ಥ

| lalalalallll a răspuns:

Măi trollișor începi să devii enervant cu CS-ul tău, Metin 2 și toate jocurile de ''fraeri''.