| greenstar a întrebat:

Am de ceva timp samsung mini, si la fundal, la meniul de jos cu contacte meniu si nu mai stiu ce, mi s-a schimbat din pictogramele cu gri in unele colorate...va rog puteti sa imi spuneti cum sa fac in asa fel in cat sa am din nou pictogramele de la inceput... fuunda!

2 răspunsuri:
| Cosminutza17 a răspuns:

Daca ai poti intra la setari in afisaj si ar trebui sa iti arate... daca nu, nu stiu...

| greenstar explică (pentru Cosminutza17):

Multumesc ca mi-ai raspuns, dar nu am gasit afisaj in setarihappymultumesc oricum