| deryana11 a întrebat:

Asi dori un cod webkinz nefolosit doar ca raspunsul trebuie sa fie privat daca aveti facebook scrieti Lupu Derya Stefana adaugatima ca prietena si scrieti la mesaje.

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Imi pare rau sa iti zic dar nimeni nu o sa iti dea un cod webkinz deoarece nu o sa palteasca 40 de lei pe o jucarie de plus si apoi sa o dea cuiva gratuit. Daca vrei iti dau contul meu care are 3 animalute ( nu ma mai joc pe el din cauza ca am probleme cu monitorul). Daca il vrei til dau tie pana o sa imi refac monitorul(asta o s-a cam dureze).Da-mi privat un mesaj.Bafta

1 răspuns:
| deryana11 explică:

Va rog mult!