| Sorel_Sorel_1994 a întrebat:

Astazi mi am luat GTA 5.
Am intrat in el, am facut prima misiune. apoi m a dat prin oras si am observat ca atunci cand merg harta nu este incarcata si trebuie sa umblu eu prin oras ca sa mi o deblocheze straight face
Apoi, dau sa intru in joc, imi intra dar imi apare ceva cu "loading story mode" si nu mai pleaca de acolo, imi apare ca se incarca da' parca dureaza la infinit... si mi a dat o eroare (nu am tinut minte care era )
Eu vreaus sa ma joc GTA 5 doar offline.

2 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Pentru gta v iti trebuie trebuie sistem nu prostie 59 de GB aproape toti ia numai grafica optimizarile si detalile din joc nu poti juca gta v cu orice prostie de pc trebuie piesa

| EuBeauApa a răspuns:

Normal ca se deblocheaza pe parcurs harta, daca asa e facut jocul. Story mode insemna singleplayer mode. adica joci gta v singleplayer. daca ti-a dat o eroare[macar zii care e], reinstaleaza jocul

Eroare mai poate fi ca pc-ul tau nu suporta gta v.