| TheFanta a întrebat:

Ati jucat Chicken Invaders 2? Daca da spuneti-mi pe ce butoane trebuie sa apas pentru viata si rachete stiu ca era legate de alea cu F. Funda

Răspuns Câştigător
| cucos a răspuns:

Intri la optiuni si cand vezi setarea ceat off apesi pe el si o sa scrie cheat on apoi o sa apesi pe butoanele de la f4 pana la f12 si o sa iti apara diferite chesti, ba arme, ba viata sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Iti poti seta tu ce butoane vrei, sa stii. Parca enter pentru bomba, alt pentru alte chestii..am uitat. Dar in setari ai,, controls,,. Selectezi tu cum vrei.

| Pricked a răspuns:

Sincera sa fiu, nu stiu.
Incearca sa le iei pe rand.

| FuFuVercetti a răspuns:

Depinde ce setari ai. De exemplu la mine
erau F3 si F6