| Nspc a întrebat:

Ati jucat jocul "Prototype"? Ce parere aveti? Eu l-am terminat, daca vreti ajutor la anumite nivele spuneti. Jocul e destul de usor, dar e foarte pretentios( adica cerintele minime sunt "mari")

Răspuns Câştigător
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Am jucat putin, imi place dar mi se pare greu si e foarte intimidant, cu toate ca are niste chestii foarte faine gen zbori cu pumnu ala mare

2 răspunsuri:
| username a răspuns:

Mi s-a parut destul de slab. Liniar si usor.
Cerintele sunt pentru anul aparitie, nu sunt deloc mari. Daca tu ai un PC din 2005 asta e alta poveste.

| Gnicu a răspuns:

E un joc usor, dar mie nu-mi plac graficile... si cerintele nu sunt mari big grin