| Krysty2013 a întrebat:

Ati putea sa imi spuneti care este comanda la cs pentru ai lua arma din mana? Ajutati-ma plzz primul raspuns primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| Em1neM a răspuns:

Scrie amx_slay numele userului il omori si i iei armabig grinD laughing funda?

| Krysty2013 explică:

Am auzit ca este o comanda de ai lua arma din mada dar sa fie viu. Si acel player ramane doar in cutit si atat (aceasta comanda ii ia arma+pistolul). Am admin pe server.

| SteFanutZZuU a răspuns:

Pai cum sa i iei arma in ce sens? sa il omori? daca da si bine inteles daca ai "ADMIN" scrie in consola amx_slay "Numele lui" si l-ai omorat si i-ai luat arma dar daca te referi la server de zombie trebuie sa fi zombie Leapse