| LifeDrug a întrebat:

Atunci cand termin de instalat imvu imi apare : The procedure entrz point DecodePointer could not be located in the dynamic link library KERNEL32. dll. -.- Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Inchide antivirusul si firewall-ul din windows apoi instaleaza IMVU, vezi daca mai apare eroarea.
Sterge cookie si cache din browser. Nu stiu ce browser folosesti ca sa iti spun pasii.

Pentru alte detalii (foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )