| imadalinai a întrebat:

Atunci cand vreau sa pun la status o melodie, copiez link-ul si dau paste. Dar cum fac sa-i schimb numele? ex: vreau sa scriu youtube si sa ma conduca la o melodie pe site-ul respectiv. cum se procedeaza? multumesc

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Daca ai o varianta mai noua de messenger, casuta unde scrii statusul este impartita in doua. In cea de sus scrii mesajul sau statusul iar in cea de jos scrii linkul catre o melodie... Ceilalti vor vedea statusul tau albastru iar daca vor da click pe el ii va conduce la melodia respectiva. Daca nu ai messenger mai nou intra pe site-u lor si descarca-l!