| frumusica232 a întrebat:

Auziti are cineva cont pe metin2ro de lv mare intre 42-99 pe care nu-l mia vrea, dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nimeni nu ar da cont de 42 pentru o funda.Doar daca ar fi gol tear lasa presoana care ti-a dat contul sa i-l cresti si sa-i bagi iteeme pe el apoi i schimba parola si gata daca contul e pe id luiwinking

2 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Pomana la biserica maica laughing sa-l vad eu pe ala care iti da tie cont de 99 dupa ce o bagat vreo 5-10 mii de euro in el rolling on the floor Cumpara inele si kit de pe site si fa singura lvl marewinking

| frumusica232 explică:

Deafpt eu am cont de lv 42 pe sagitta samana nume IuLiAnA45 tonguetonguetongue dar vr sa vad ce ziceti dragilor