| Skylerx a întrebat:

Auziti mi-am cumparat de curand o tableta grafica Genius G-Pen F350 si nu stiu cum s-o folosesc dupa ce o instalez. Pot desena cu ea pe galerie desenatori? De la cei de pe desenatori am auzit ca da, dar nu stiu cum. Dupa ce am instalat-o zice in ghidul de instalare ca trebuie sa mearga dupa ce le urmez le-am urmat de urmat dar nu merge. Ce pot face? Adica, ce pot face ca sa mearga sa desenez dau mii de voturi si funde daca stie cineva deci v-as fi recunoscatoare si as da o gramada de funde (cate vreti voi) va rog foarte mult... Funda! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

laughing Auzim, auzim. ma bucur ca ai gasit.

| Skylerx explică:

Auziti nu mai e nevoie am descoperit deja cum trebuie tongue Dadeam 10 funde treaba voastra...

| Skylerx explică:

Eh... macar ai zis si tu ceva happy Mersi pentru raspuns. Funda... nu stiu.