| Spike189 a întrebat:

Aveam mai de mult cont pe o pagina une se puteau juca jocuri online gen : biliard, match-three puzzle, scrabble, tetris si multe alte jocuri. Ce imi placea mult era ca se jucau online si puteai sa vorbesti cu persoanele respective, sa faci party-uri, sa le day add friend etc. dar nu mai imi amintesc pagina, stie cineva o pagina de genul? multumesc, funda celui care imi da pagina corecta

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Si eu tin minte un site unde aveam un cont si puteam sa ma joc table, remy, wist si altele da am uitat, stiu ca era romanesc, probabil ca nu mai exista?