| TheWhiteDemons a întrebat:

Aveti vreo idee cum sa rezolv o eroare de la dead by daylight,, launch error (14),, imi apare dupa ce s-a incarcat launcheru easy anti cheat, gen nici in joc nu imi intra ca imi apare dupa incarcare la launcher si nu gasesc nici o solutie pe Youtube, am verificat atent.Ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| Andresso a răspuns:

Stergi jocul(ii dai uninstall din control panel) si îl instalezi din nou.

| Jakye a răspuns:

Eroarea nu este de la joc, ci de la Easy Anti-Cheat. Încearcă să-ți oprești anti-virusul și să reinstalezi Easy Anti-Cheat.