| Don714 a întrebat:

Azi mi-am cumpărat un paysafe de 5 € si l-am adăugat pe contu meu de paysafe, acum vreau sa donez pe un server de samp dar, daca am pus codu de la paysafe in cont cum voi mai dona? Merge sa dau codu daca l-am băgat pe cont? Daca nu se poate cum am zis, sunt alte modalitati? Daca da va rog sa mă ajutati, ofer funda

1 răspuns:
| Alex1003 a răspuns:

Cred ca vrei sa donezi pe serverul RPG.Bugged.Ro.
Odata ce mergi la contul tau, si selectezi metoda de plata, iti va cere codul unic de pe paysafecard.
Odata ce il scrii si este validat, beneficiile iti sunt date si codul nu va mai functiona.