| aztec123 a întrebat:

Azi mi-am luat jocul san andreas si programul samp sa ma joc multiplayer. Inainte cand ma jucam samp erau unele servere care te dadea la inceput intr-un loc cu toti ceilalti si erau masini parcate avioane trambuline si tot felul de chestii prin care poti sarii cu masina/motocicleta, erau si niste coduri pe care le scriai.De exemplu scriam un cod sa ma teleporta pe un bloc mare si saream cu parasuta.Va rog spuneti-mi cum se numeste.

1 răspuns:
| Ra1NbOw24 a răspuns:

HostName: || ManiacX || The GodFather Server (0.3x) ||
Address: 89.46.222.149:7777
Players: 7 / 150
Ping: 5
Mode: ManiacX *@* GF v0.2
Map: San Andreas
Este un svr nou deschis cu un gameplay minunat, te invit sa joci si nu o sa regreti!