| Florian_Razvan_1996 a întrebat:

Ba daca am un laptop Lenovo care a costat 25 de milioane eu lasi putea vinde pe 40 milioane

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Visezi! Cum sa vinzi un laptop second-hand mai scump cu 1.500 lei decat a fost de nou? Cel mult il vei putea vinde cu 1.000 - 1.500 lei, in functie de vechime, felul cum functioneaza si cum arata.

| SilviaDulcik a răspuns:

Dacă a fost o super-mega-ofertă, da.
Exemplu: Acest laptop http://www.pcgarage.ro/......ome-black/
dacă ai avut norocul să îl cumperi cu 2500 lei, sigur poți să îl vinzi cu 4000 lei.

| Mihai1810 a răspuns:

Poate unui prost de abia venit din padure.

| devBee a răspuns:

Nu, doar daca esti talentat la vanzare si cel care il cumpara e necunoscator.