| Șosețică a întrebat:

Bag npc/lvl 127 maxim/etc! La un server de metin2! Pentru niste cerinte :minim 2gb ram, sa fie cel putin 6/24 si sa ne feca reclama la un forum! Cei interesati sa dea add la king_dark011@yahoo.com
(Nu e id-ul si nici anuntul meu, e pentru un prieten, dar faza cu forumul ma ajuta si pe mine)
Dati si un mic mesaj aici ca sa stiu daca e cineva interesat

2 răspunsuri:
| Glen12345 a răspuns:

Ma poti face gm daca iti fac reclama si iti aduc garantat 2000 playeri? laughing

| DragosBoss_2364 a răspuns (pentru Glen12345):

Dami id tau ca am un server de metin2 s daca vrei iti dau SGM si imi aduci playeri?