| ReDMaN12 a întrebat:

Am deschis un nou forum de metin2, dar nu stiu cum sa-l fac cunoscut pe google sau sa-l promovez.As vrea niste sfaturi si poate daca sunt interesati sa aruncati o privire(poate va inregistrati). Oricum vreau sa fac o comunitate acolo si sa socializez cu mai multi oameni.Dau funda.(Daca sunteti interesati de forum imi dati mesaj)O zi bunaa

Răspuns Câştigător
| XTreme00 a răspuns:

Sunt eu.Imi place sa incerc lucruri noi!

8 răspunsuri:
| StefyBoy a răspuns:

As zice ca si eu sunt interesat. Daca nu ai comunitate poti sa vi in comunitatea mea pe care o putem dezvolta, imi dai PM daca vrei

| ReDMaN12 explică (pentru StefyBoy):

Poti si tu sa te inregistrezi incet incet putem forma o comunitate

| StefyBoy a răspuns (pentru ReDMaN12):

Pai comunitatea mea este http://bmizone.forumz.ro - Deschidem sambata asta server de SA:MP, daca vrei sa ni te alaturi add stefan. mitoi@yahoo.ro

| StefyBoy a răspuns (pentru ReDMaN12):

Dar doar o intrebare, e server de MT2 (acum vizitam forumul) sau e comunitate de ajutor? (Daca e de ajutor facem schimb de linkuri, ne pui tu un baner de-al nostru si noi un link de-al tau sau ceva de genul asta)

| ReDMaN12 explică (pentru StefyBoy):

E comunitate de ajutor si da imi convine

| ReDMaN12 explică (pentru StefyBoy):

Auzi zi-mi si cum ai pus la legenda gradele ca sa pun si la mine pe forum

| StefyBoy a răspuns (pentru ReDMaN12):

Add stefan. mitoi@yahoo.ro si te ajut