| ionut_5013 a întrebat:

Bah, Mi-am pus si eu GTA SAMP (Grand Theft Auto San-Andreas Multiplayer) dar cand intru pe un server imi spune sa ma loghez... dar nici nu am cont :S...cum pot sa-mi fac un cont?

1 răspuns:
| dragosh009 a răspuns:

Am avut si eu odata GTA SAMP si trebuia cand intru pe un server sa ma loghez si nu stiam cum sa-mi fac cont. Eu scriam acolo unde sa ma loghez numele si parola si mergea. Sau mai era la unele servere un buton de inregistrare.