| FuN4FuN a întrebat:

Bai LOL deci sa incepem: A fost odata ca niciodata nimica. Deci joc mt2 de 5 ani si totusi m-am plictisit sa joc private si am tras ro... deci am tras instalat m-am jucat bla bla apoi am plecat la culcare si a doua zi deschid PC sa ma joc ro si cand LOL cica se trage **** datele sau ceva genu se incarca dau "incepe jocul" se incarca hack shield bla bla intra in joc si ce sa vezi "..." La CH da la toate sv si la corvus hydra etc la toate erau puncte puncte si intru pe site si vad acolo ca metin'u nu era OFF deci care'i problema?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

Se facea mentenanta sau nu iti mergea tie netul laughing).Pot fi zeci de cauze, poate a primit flod sau ceva de genul, bafta!

| FuN4FuN explică:

App netu e de 150 MB asa ca... n-are cum de la net cred ca cum a zis si glontz patch-ul e nou si nu s-a configurat