| CiocolataAlbaAerata a întrebat:

Baieti, ce jocuri mai jucati la pc? (fara NFS) happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Battle forge, medal of honor airbourne si european assault, fifa 12 fifa 10, sims 3, sims 2 pets, crysis2, assasins creed revelations/brotherhood, counter-strike, half life, call of duty 4, left 4 dead...si cam atat, mai am cateva dar is naspa rau.gata

6 răspunsuri:
| jstshady a răspuns:

Saint row 3; assassins creed revelation sunt cam cele mai noi si cele mai cool jocuri aparute acum

| cristi13 a răspuns:

Daca iti plac jocurile racing(ca si mie) atunci iti recomand(fara NFS): Test Drive Unlimited, Burnout Paradise, Colin McRae Rally 2005 si toate celelalte Colin-uri big grin, Moto GP3. Iar daca iti plac celelalte: Prince of Persia (toate), Prey, Unimusha 3, Spider-man (toate), Medal oh Honor, etc. Sa nu uit de Angry Birds (un joc extrem de funny). Mai sunt si altele. Sper ca ti-au fost de folos ideile.

| CiocolataAlbaAerata explică (pentru jstshady):

Assassins creed revelation de unde as putea sa il descarc mai sigur? big grin

| CiocolataAlbaAerata explică:

Thx,guys! kiss

| Stefyyzxx a răspuns:

Metin privat server, gta, wizard 101 e super fain, talisman9. Funda?

| McClod a răspuns:

Fifa 12, Prototype, Test Drive Unlimited 2, Fifa 11, Pes 11