| Pustiu_Marcello_1983 a întrebat:

Baieti/Fete,am primit admin pe un server de Counter-Strike.Nu am avut in viata mea admin,deci retineti laughing.Imi puteti spune cum dau ban,kick, sau cum schimb harta? FUNDA laughing!

P.s: Serverul: 31.14.231.102:27018 Nick-ul meu: SenzatioNNN|; x.

HELP! laughing)))

Răspuns Câştigător
| tracE a răspuns:

Amx_banip "nume" "timp" "reason" - dai ban jucatorului
amx_gag "nume "timp" "reason" - dai gag jucatorului
amx_ungag "nume" - dai ungag jucatorului
amx_map "mapname" - schimbi mapa
amx_votemap "map1" "map2" "map3" - dai vot cu mape
amx_slay "nume" - dai slay jucatorului
amx_addban "nume" "steamid/Ip" "timp" "reason" - dai ban jucatorului dupa ce a iesit de pe server
amx_destroy "name" - dai destroy jucatorului (Gradele mari gen Fondator au acces la aceasta comanda"
amx_exterminate "name" - Lafel ca la destroy, doar gradele mari au acces.

3 răspunsuri:
| Makovei_Iuly_1995 a răspuns:

Nu sunt sigur dar asa cred ca e: /kick player name, si /banned player name. nu sunt sigur dar sper ca te-am ajutat! happy

| nfs10 a răspuns:

/kick
/banned

| George_Juve_1988 a răspuns:

Cand esti pe sv. apesi pe ` si scrii amx_ban nume amx_kick nume amx_slay nume. Sper ca te-am ajutat... Bft