| Roberto1997 a întrebat:

Bay astia care le aveti cu FIFA. Ma am fisier de 2011 la FIFA 2008 si am facut editari la jucatori. Cum fac sa joc cu jucatorii editati de mine cand joc cu cineva multiplayer? Sau cum pnm sa fac sa am mai multe rezerve la meciuri?( FUNDA ) big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

N-ai cum sa joci cu jucatori facuti de tine cu alti in retea doar asa cand joci tu singur contra calculatoru intelegi sper ca team putut ajuta

1 răspuns:
| sanki a răspuns:

Ba poti sa joci cu jucatorii facuti de tine. doar trebuie sa-i trimiti si celui cu care joci fisierul (fifa.db) ca sa-l bage si elwinking