| Cojan_Andrei_1993 a întrebat:

Bun, daca eu am fost banat pe samp cu numele ItsYellow doar cu numele fara ip. Pot sa imi scot banul singur adica sa nu fac cerere unban, adica sa mi-l scot singur fara pp? Ps

2 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Tu nu ai cum sa scoti un ban, daca ai ban doar pe nume, fa alt cont sau depune cerere, daca ai incalcat regulile gen: hacking/DM si altele...slabe sanse. Daca era si pe IP trebuia sa iei un IP nou.

| Hyper23 a răspuns:

Frate, cat ai gandit-o pe asta? Fara pp, fara cerere de unban, nu se poate.Nu exista exploituri, toate conturile sunt inregistrate intr-o baza de date, nu ai cum sa intri in baza de date si sa schimbi o variabila:/.