| ZambestePitikaTeIubeste a întrebat:

Bun TPU am si eu o intrebare vreau sa imi iau mal/iteme modate joc pe metin2united sunt samy dar nu stiu ce bonusuri trebuie puse as vrea ceva rezistenta sa nu ma omoare si cv la atac sa fie foarte buna va rog mult ziceti-mi multumesc

1 răspuns:
| xVLDx a răspuns:

Ma, nu am jucat pe serverul acela. Dar daca e ca majoritatea, ar trebui sa iti face seturi. Pe iteme sa pui 10 war / sura / ninja. Nu stiu cat intra maxim la voi pe server (daca intra 6.7), si sa-ti mai pui valoarea atacului. Nu stiu ce fel de iteme modate sunt pe server ala. Daca e ca pe Hammer si iti da 1000, atunci sa pui asa : Sabie, 2 Maini, Pumnal, Sageti (si pv sau critik, sau viteza farmecului). Funda?